11.10.2019 | Wydarzenia

Co było obce, będzie nam znane. Bo nauczyciel jest kapitanem,

"Co było obce, będzie nam znane.
Bo nauczyciel jest kapitanem,
Co na okręcie dookoła świata,
Płynie wraz z nami przez szkolne lata."

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej między innymi pan Wójt Adam Sołtys, pani Dyrektor Małgorzata Sułkowska,emerytowani nauczyciele pani Julia Czepiel i pani Maria Sroka oraz pani Renata Postrożny i pani Krystyna Kęska, a także nauczyciele i pracownicy obsługi naszej szkoły. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy VI. Był to montaż słowno - muzyczny, w którym uczniowie dziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Na zakończenie akademii nauczycielom dedykowany został także taniec i piosenka pt."Witamina" w wykonaniu uczniów klasy VIII. Po przedstawieniu głos zabrali pani Dyrektor i pan Wójt, który z okazji dzisiejszego święta na ręce pani Dyrektor złożył życzenia wszystkim nauczycielom naszej szkoły. Do życzeń dołączyła się również przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Opioła, która w imieniu wszystkich rodziców złożyła życzenia wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Edukacja szkoła

Autor: Dyrektor |  Data wytworzenia informacji: 11.10.2019