Wydarzenia:

Realizacja projektu
06.06.2023 | Wydarzenia
„”
Bo serce Twoje od kiedy żyję, gorąco dla mnie i mocno bije! Celebrujemy Dzień Matki
30.05.2023 | Wydarzenia
„Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy. To swoisty wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie dzieci.”
Sumiennie w SKO oszczędzamy i o swoją przyszłość dbamy!
23.05.2023 | Wydarzenia
„15.05.2023 r. podczas apelu systematycznie oszczędzającym uczniom naszej szkoły, biorącym udział w konkursie ,,Warto oszczędzać w SKO w BS Limanowej” zostały wręczone nagrody.”
Podsumowanie programu "Znajdź właściwe rozwiązanie"
17.05.2023 | Wydarzenia
„W ostatnich dniach w naszej szkole miało miejsce podsumowanie realizowanego programu profilaktyki palenia tytoniu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”, który prowadzony był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej. Program skierowany był do uczniów klasy czwartej, piątej i szóstej i realizowany w formie warsztatów, którego głównym celem było zwiększenie wiedzy w zakresie szkodliwości palenia papierosów, kształtowanie umiejętności dbania o zdrowie własne i swoich bliskich, rozwijanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu.”
Spotkanie z panem Piotrem Ślęzakiem
17.05.2023 | Wydarzenia
„W ostatnim czasie uczniowie z klas III-VI zostali zaproszeni przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Słopnicach na warsztaty dotyczące hobby. Spotkanie poprowadził pan Piotr Ślęzak - aktor, performer przedstawień ulicznych oraz realizator działań profilaktycznych.”
Akademia z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja
03.05.2023 | Wydarzenia
„W piątek, tj. 28.04.2023 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja i Święta Patrona Szkoły.”
Akademia z okazji Dnia Ziemi
28.04.2023 | Wydarzenia
„24 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi. Akademia została przygotowana przez uczniów klasy 2 i 3 pod okiem pań wychowawczyń: Barbary Ryż i Krystyny Poręby.”
Sprzątamy dla Polski, sprzątamy dla siebie!
22.04.2023 | Wydarzenia
„Dzień Ziemi 2022 w tym roku występuje pod hasłem "Inwestujmy w naszą planetę". Motto to ma pokazać, że wszyscy bierzemy odpowiedzialność za stan naszej planety.”
Światowy Dzień Zdrowia 2023 "Zdrowie dla wszystkich"
22.04.2023 | Wydarzenia
„Corocznie w kwietniu od 1948 r. obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia, który został ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), jako rocznica powstania tej organizacji.”
Gminny etap Maratonu Czytelniczego
20.04.2023 | Wydarzenia
„We wtorek, 18 kwietnia, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słopnicach odbyły się przesłuchania w ramach powiatowego konkursu MARATON CZYTELNICZY. Zadaniem uczestników było przeczytanie fragmentu z książki Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem” oraz wybranego przez siebie fragmentu z ulubionej książki.”

 

DYREKTOR: mgr Anna Święch

 

                    KADRA  PEDAGOGICZNA

Anna Święch                   matematyka

Ks. Jacek Kurcz               religia

Renata Banach                z.rew.,historia, wos

Jolanta Kłodnicka            chemia, biologia

Marek Kłodnicki               fizyka

Adam Lachick                 inf.,tech.,wych.fiz.,biblio.,edb

Paulina Szewczyk - Gąsiorek  j.polski

Agata Niezabitowska        j. niemiecki, doradztwo

Krystyna Poręba              ed. wczes.,geografia, przyroda

Kinga Ryś - Baca             j.angielski, wdż.

Barbara Ryż                    ed.wcze.,plastyka, muzyka,log.

Alicja Sroka                     pedagog, pedagog specjalny,log.

Tomasz Ubik                    psycholog