Absolwenci

Absolwenci `2004

wychowawczyni: mgr Ewa Więcek

 

1.      Banach       Angelika

2.      Banach       Justyna

3.      Bednarz      Natalia

4.      Bień            Krzysztof

5.      Bień            Sławomir

6.      Florek         Jerzy

7.      Flo ek         Krzysztof

8.      Gąsior         Agnieszka

9.      Golińska      Paulina

10.  Goryczka     Monika

11.  Matusiak      Jarosław

12.  Palacz          Łukasz

13.  Poręba         Alicja

14.  Ryż              Barbara

15.  Wikar          Mariusz

 

 

Absolwenci `2005

wychowawca: mgr inż. Adam Lachcik 

 

  1. Bednarz     Andrzej
  2. Bień           Justyna 
  3. Bień           Przemysław
  4. Franczyk    Krzysztof
  5. Gąsior        Monika
  6. Gaura         Iwona
  7. Gaura         Dawid
  8. Giemzik      Bartłomiej
  9. Grucel        Anna
  10. Kurek        Jakub
  11. Poręba       Jolanta
  12.  Ryż           Gabriela
  13. Sołtys        Damian
  14.  Sroka        Daniel
  15. Ubik          Wojciech
  16. Wikar        Krzysztof
  17. Wikar        Marcin

 

 

ABSOLWENCI ‘ 2006

wychowawczyni: mgr Anna Janczy

 

  1. Bednarz        Andrzej
  2. Burdek         Michał
  3. Florek          Monika
  4. Gąsior          Kamil
  5. Gąsior          Teresa
  6. Golińska       Joanna
  7. Goryczka     Jarosław
  8. Kęska          Magdalena
  9. Lachcik        Justyna
  10. Podgórny     Paweł

 

ABSOLWENCI ' 2007

wychowawczyni: mgr Alina Lachcik

 

1. Bień            Iwona

2. Florek         Katarzyna

3. Florek         Rafał

4. Gaura         Ewelina

5. Gaura         Małgorzata

6. Grucel        Dominki

7. Kordeczka Bartłomiej

8. Kulpa          Iwona

9. Kulpa          Marcin

10. Kurek       Gabriela

11. Kuzak       Justyna

12. Pach         Mirosław

13. Ryż            Andrzej

14. Sołtys       Marzena

15. Wikar       Justyna

 

 

ABSOLWENCI ' 2008

wychowawca: mgr inż. Adam Lachcik 

  

1. Banach        Angelika

2. Banach        Tomasz

3. Florek         Marek

4. Franczak     Mateusz

5. Gaura          Paulina

6. Gąsior         Sławomir

7. Grucel         Wojciech

8. Kaim           Sylwester

9. Kowalczyk   Krzysztof

10. Liszka        Mirosław

11. Opioła        Mariusz

12. Podgórna    Aneta

13. Podgórny    Artur

14. Podgórny    Dawid

15. Sołtys         Grzegorz

16. Ślazyk         Jarosław

17. Ubik            Sylwia

18. Wikar         Klaudia

 

 

ABSOLWENCI' 2009

wychowawczyni: mgr Anna Święch

 

1. Florek         Mirosław

2. Górecki       Dawid

3. Grucel         Małgorzata

4. Kęska          Tomasz

5. Kowalczyk Justyna

6. Kulpa          Łukasz

7. Kuzak         Kamil

8. Liszka         Tomasz

9. Marcisz       Mateusz

10. Opioła       Anna

11. Opioła       Kamil

12. Podgórna  Justyna

13. Staśko        Paulina

14. Ślazyk        Daniel

15. Ubik          Agnieszka

16. Wikar        Karolina

 

ABSOLWENCI ' 2010

wychowawczyni: mgr Alina Lachcik

 

1. Florek           Barbara

2. Florek           Paweł

3. Gaura            Agnieszka

4. Grucel           Monika

5. Grucel            Piotr

6. Kaim              Jolanta

7. Kaim              Urszula

8. Kęska            Katarzyna

9. Kęska            Krzysztof

10. Kowalczyk   Katarzyna

11. Kulpa           Paweł

12. Podgórny     Adrian

13. Podgórny     Kamil

14. Sroka           Mariola

15. Staśko         Ewelina

16. Wierzycki    Paweł

 

ABSOLWENCI' 2011

wychowawca: mgr inż. Adam Lachcik

1. Banach     Damian
2. Banach     Łukasz
3. Bień          Karolina
4. Florek       Ewelina
5. Gaura        Monika
6. Gąsior        Krzysztof
7. Górecki      Dominik
8. Kowalczyk  Elżbieta
9. Kuzak         Łukasz
10. Liszka       Anna
11. Marcisz     Faustyna
12. Opioła       Łukasz
13. Ryż          Adriana

14. Sroka       Aleksandra
15. Wikar       Konrad

 

ABSOLWENCI ' 2012

wychowawczyni: mgr Agnieszka Wojtas

1. Gaura              Dominika
2. Gaura              Jan
3. Gaura              Paulina
4. Grucel             Krzysztof
5. Grucel             Magdalena
6. Kęska             Kinga
7. Kordeczka      Szymon
8. Kulpa              Iwona
9. Podgórna        Patrycja
10. Sroka            Mariola
11. Wierzycki     Dawid

12. Wikar           Gabriela

 

ABSOLWENCI ' 2013

wychowawczyni: mgr Alina Lachcik

1. Florek                 Dominik

2. Florek                 Marcelina

3. Gaura                  Katarzyna

4. Gaura                  Sylwia

5. Gaura                  Szymon

6. Grucel                 Damian

7. Kowalczyk          Karolina

8. Kowalczyk          Mateusz

9. Matusiak             Krystian

10. Opioła                Paweł

11. Staśko               Justyna

12. Więcek              Gabriela

13. Wójtowicz         Katarzyna

 

ABSOLWENCI `2014

wychowawca: mgr inż. Adam Lachcik 

  1. Banach        Paulina
  2. Bień             Kamil
  3. Florek          Oliwia
  4. Gąsior          Piotr
  5. Grucel          Marcin
  6. Kęska          Karol
  7. Kowalczyk   Paulina
  8. Kowalczyk   Paweł
  9. Kurek          Magdalena
  10. Liszka          Monika
  11. Opioła          Marzena
  12. Palacz           Konrad 
  13. Pierzchała    Dominik
  14. Podgórna     Emilia
  15. Podgórny     Konrad
  16. Poręba         Łucja
  17. Ryz              Kinga
  18. Sroka           Tomasz
  19. Ślazyk          Klaudia
  20. Wątor          Andrzej
  21. Wikar          Marcin
  22. Wójtowicz    Dominik
 

ABSOLWENCI' 2015

wychowawczyni: mgr Anna Święch

 

1. Banach          Filip

2. Bień               Aneta

3. Gaura            Adriana

4. Gaura            Patrycja

5. Gaura            Patryk

6. Grucel            Artur

7. Kordeczka      Filip

8. Kowalczyk      Katarzyna

9. Kulpa              Patryk

10. Liszka           Adrian

11. Matusiak      Klaudia

12. Nawalaniec   Jakub

13. Sroka            Maciej

 

ABSOLWENCI ' 2016

wychowawczyni: mgr Alina Lachcik

 

1. Banach         Agnieszka

2. Gaura           Jakub

3. Gaura           Kacper

4. Gaura           Paweł

5. Gaura           Piotr

6. Kowalczyk    Agata

7. Kowalczyk    Zuzanna

8. Kulpa            Artur

9. Opioła           Mateusz

10. Palacz         Szymon

11. Pierzchała   Klaudia

12. Podgórna    Łucja

13. Ryz             Tomasz

14. Wąsowicz    Adrian 

15. Więcek        Natalia

16. Wikar          Kamil

17. Wikar          Natalia

 

    ABSOLWENCI'2019

wychowawca: mgr inż. Adam Lachcik

 

1. Dawid          Barszczewski

2. Roksana      Gaura

3. Karolina      Kowalczyk

4. Magdalena  Kowalczyk

5. Łukasz         Marcisz

6. Damian        Natanek

7. Mikołaj        Nawalaniec

8. Dominik      Poręba

9. Martyna      Staśko

10. Karol         Ubik

 

 

     ABSOLWENCI' 2020

    wychowawczyni: mgr Anna Święch

    1.Banach        Miłosz

    2. Florek         Marta

    3. Gaura         Wioleta

    4. Grucel         Magdalena

    5. Kowalczyk   Oliwia

    6. Palacz         Julia

    7. Staśko        Angelika

    8. Ubik            Mariusz

    9. Więcek       Jakub

   10. Wójtowicz   Karol