Aktualności

Nietypowo, a jak co roku czyli Dzień Edukacji Narodowej w SP4

13.10.2020 | Wydarzenia14 października przypada Święto Edukacji Narodowej. Jest to wyjątkowy dzieńw którym w szczególny sposób wyrażamy wdzięczność nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. W tym roku szkolnym ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowano z tradycyjnej akademii na rzecz prezentacji, w której uczniowie zaprezentowali się w małej inscenizacji, złożyli bukiet pięknych życzeń w wierszu oraz piosence. Nie zabrakło również serdecznych pozdrowień od tych najmniejszych, aż po tych najstarszych uczniów. Grono pedagogiczne wspólnie obejrzało przygotowany filmik. Swoją obecnością zaszczycił nauczycieli pan Wójt Adam Sołtys, który złożył życzenia oraz bukiet kwiatów na ręce pani Dyrektor Małgorzaty Sułkowskiej.

Choć Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w tym roku nietypowo to jednak jak co roku był to wyjątkowy dzień zarówno dla nauczycieli, pracowników oraz uczniów.

Uczniom i rodzicom dziękujemy za życzenia oraz pamięć, a nauczycielom i pracownikom życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy oraz pomyślności i sukcesów zarówno w życiu prywatnym i zawodowym.

Autor: red. |