Przejdź do treści
baner_szkoły
Przejdź do stopki

Spotkanie z Panią Anitą Majdą

Spotkanie z Panią Anitą Majdą

Treść

W ramach cyklu "Spotkania z interesującymi ludźmi" na poniedziałkowej godzinie wychowawczej, uczennice z klas IV-VI wzięły udział w spotkaniu z niezwykłym gościem. Była nim Pani Anita Majda - wykwalifikowana kosmetolog, wizażystka i stylistka paznokci, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Estetycznej w Słopnicach.


Uczennice  z radością wyczekiwały tego spotkania.  Pani Anita zapoznała je ze specyfiką wykonywanego przez siebie zawodu. Pokazała korzyści i zalety wykonywanego przez siebie zawodu, którego atutem jest nie tylko znajomość preparatów kosmetycznych, ich składu, zastosowania i działania, ale przede wszystkim kontakt z ludźmi. Do kompetencji kosmetyczki należy wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej.


Pani Anita pokazała uczennicom jak należy dbać o higienę skóry już od najmłodszych lat, by była piękna i zdrowa. Uwagę skupiła na diecie, która ma wpływ na zdrowie nie tylko skóry ale całego organizmu. Uczennice z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych wiadomości, po czym zadawały pytania.

Dziękujemy serdecznie Pani Anicie Majdzie za poświęcony czas i energię. Mamy pewność, że te zajęcia będą inspiracją dla naszych uczennic w procesie wyboru swojej ścieżki zawodowej w przyszłości.

PSG

64695